Wyślij wiadomość
Shanghai Taigui Pharmaceutical Technology Co., Ltd

Anabolic Steroid Hormone Raw Steroid Powders Professional Dostawca

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shanghai Taigui Pharmaceutical Technology Co., Ltd

Orzecznictwo
dobra jakość Hormony steroidowe anaboliczne na sprzedaż
hi, mate, The Test Enanthate from you a while ago and it was some of the highest quality I have ever received, very sweet smelling and waxy

—— Micheal

At the gym .. Wow what can I say - these powders are just incredible, blows the underground labs out the water, thank you so much!"

—— Harvey

The packaging was amazing with boxes,We got it ,really appreciate your service. Thank you very much. Will be placing another order soon.

—— Robert

Im Online Czat teraz

Shanghai Taigui Pharmaceutical Technology Co., Ltd

1 2 3 4 5
Shanghai Taigui Pharmaceutical Technology Co., Ltd Shanghai Taigui Pharmaceutical Technology Co., Ltd Shanghai Taigui Pharmaceutical Technology Co., Ltd Shanghai Taigui Pharmaceutical Technology Co., Ltd Shanghai Taigui Pharmaceutical Technology Co., Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : TaiGui
Ilość pracowników : 500~650
Coroczne wyprzedaże : 35000000-50000000
Rok założenia : 2003
pc Export : 90% - 100%
certification: SGS, GMP ,ISO 9001
Email: Chentao@chinataigui-steroid.com
Skype: tao.chen0518

Shanghai Taigui Pharmaceutical Technology Co., Ltd

Jesteśmy wiodącym dostawcą chemikaliów w Chinach, znajduje się w największej chińskiej metropolii handlu międzynarodowego w Szanghaju. Wyjątkowe warunki geograficzne Szanghaju sprzyjają transportowi.

Nasza firma jest firmą zajmującą się produkcją i integracją handlu, i inwestuje duże fundusze i mózgi w dział badawczo-rozwojowy, aby badać produkty chemiczne, biochemiczne, farmaceutyczne i ich produkty pośrednie, które odpowiadają zapotrzebowaniu rynku. Wraz z rosnącym rynkiem sterydów, stopniowo wkraczają w przemysł produkcji sterydów i koncentrują się w branży sterydów, stały się już głównym dostawcą europejskich i amerykańskich sterydów anabolicznych, szczególnie dla serii testosteronów, takich jak testosteron, Eanthate testosteronu, propionian testosteronu, trenbolon Octan, Anavar, Dianabol, Anadrol, Deca-durabolin, Boldenone Undecylenate, Masteron, Sustanon250, Turinabol itp.

Kapitał naszej firmy zapewnia ponad 500 milionów RMB. Zgodnie ze standardem GMP firma zbudowała fabrykę o powierzchni 10000 m2 wyposażoną w zaawansowany sprzęt. Fabryka ma kompletny system kontroli jakości i kontroli jakości. Posiadamy kilka zestawów przyrządów do analizy o wysokiej wydajności i wysokiej czułości, takich jak HPLC, GC i spektrofotometr UV do analizy i kontroli produktów. Firma uzyskała aprobatę ISO9001. Posiadamy uprawnienia eksportowe i importowe, dystrybuowane przez nią drobne chemikalia, biochemiczne, farmaceutyczne i jej półprodukty są sprzedawane zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym i są wysoce zalecane przez naszych klientów. aby dalej rozwijać rynek, chętnie współpracujemy z producentem i firmą handlową na całym świecie, aby stworzyć pomyślną przyszłość.

Opowiadamy się za pomysłem przedsiębiorstwa, że ​​„ludzie przede wszystkim kierują rozwojem nauki i technologii, służąc społeczeństwu”, nalegają na obranie drogi, która „łączy naukę i technologię jako małżeństwo”, w oparciu o wysoki standard, nową technologię, wysoką jakość . mamy jedną partię zaawansowanych technologicznie talentów, którymi przemysł chemiczny zarządza, produkuje, rozwija, wszelkiego rodzaju profesjonalny i techniczny personel stanowi 30% ogólnej liczby firm, jest zaangażowany w badania, rozwój, produkcję nowych produkt zaawansowany technologicznie, wprowadzaj na rynek produkty stale innowacyjne. posiadamy kilka zestawów przyrządów do analizy o wysokiej wydajności i wysokiej czułości, takich jak HPLC, GC i spektrofotometr UV do analizy i kontroli produktów. Firma uzyskała zatwierdzenie ISO9001.

Nasz personel będzie dążył do wysokiej jakości i doskonałej marki z niestrudzonymi wysiłkami i odziedziczy ducha przedsiębiorczości „szczery, pracowity, wyrafinowany, w górę”, kieruje się teorią zarządzania przedsiębiorstwem „życie, usługi lub dusza jakości”, dzięki produktom najwyższej jakości oraz wysokiej jakości usługi spełniające wymagania rynku.
Wszelkie zapytania i sugestie są bardzo mile widziane.


Witamy w Shanghai Taigui Pharmaceutical Technology Co., Ltd

Szczegóły kontaktu
Shanghai Taigui Pharmaceutical Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Chen tao

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)