Shanghai Taigui Pharmaceutical Technology Co., Ltd

Anabolic Steroid Hormone Raw Steroid Powders Professional Dostawca

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Usługa

Orzecznictwo
dobra jakość Hormony steroidowe anaboliczne na sprzedaż
hi, mate, The Test Enanthate from you a while ago and it was some of the highest quality I have ever received, very sweet smelling and waxy

—— Micheal

At the gym .. Wow what can I say - these powders are just incredible, blows the underground labs out the water, thank you so much!"

—— Harvey

The packaging was amazing with boxes,We got it ,really appreciate your service. Thank you very much. Will be placing another order soon.

—— Robert

Im Online Czat teraz

Shanghai Taigui Pharmaceutical Technology Co., Ltd

1 2 3 4 5
Shanghai Taigui Pharmaceutical Technology Co., Ltd Shanghai Taigui Pharmaceutical Technology Co., Ltd Shanghai Taigui Pharmaceutical Technology Co., Ltd Shanghai Taigui Pharmaceutical Technology Co., Ltd Shanghai Taigui Pharmaceutical Technology Co., Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : TaiGui
Ilość pracowników : 500~650
Coroczne wyprzedaże : 35000000-50000000
Rok założenia : 2003
pc Export : 90% - 100%
certification: SGS, GMP ,ISO 9001
Email: Chentao@chinataigui-steroid.com
Skype: tao.chen0518
Niezwykle wysoka pochwała, wiarygodność i silne wsparcie

Kup Proszki steroidowe Taigui   doskonały ,

taiguisteroid to dom wysokiej jakości proszków steroidowych, a my oferujemy najwyższą moc, najczystsze i najbezpieczniejsze proszki dostępne na rynku. Radzimy nie marnować pieniędzy na tanie, niskiej jakości i nieefektywne proszki steroidowe - wywieranie wrażenia na klientach jest priorytetem, a my zapewniamy, że zrobimy to z naszym gwarantowanym   98,5% + czystość wszystkich proszków steroidowych.

"Dostałem paczkę za AUS Customs do i do mnie drzwi w mniej niż 7 dni od kiedy zapłaciłem - jak to możliwe, nawet !!

Bez posiadania odpowiednich licencji na produkcję proszków steroidowych fabryka nie działa zgodnie z przepisami ISO. (Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać więcej informacji), oznacza to, że niezależnie od tego, co zostało powiedziane, nie mogą oni nic konkretnego wiedzieć o swoich proszkach. Dostawcy zewnętrzni nie publikują i prawie nic nie wiedzą o producencie swoich towarów, co wyraźnie wskazuje na ich jakość / spójność, a to jest przyczyną dużej liczby niedostatecznych produktów na rynku sterydów. Taiguisteroid są wyjątkowe, ponieważ jesteśmy jedynym dostawcą proszku sterydowym, który współpracuje z wysokim, licencjonowanym i regulowanym chińskim producentem, a standard proszków to potwierdza.

Taiguisteroid obsługuje dwa rodzaje klientów: nabywca całościowy z w pełni sprawnym laboratorium sterydowym, a także konkurencyjnym kulturystą / pół-czasowym kulturystą. Jesteśmy jedyną firmą, która działa w taki sposób i mamy dwuwarstwowy cennik, który pozwala nam zaoferować minimalne zamówienie w wysokości 5 g, czego nigdy wcześniej nie było w przemyśle proszkowym. Ceny hurtowe odnoszą się do zamówień zawierających 100 g +, 1000 g + ogółem zamówionego związku i niewielki wybór naszych proszków steroidowych.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Taigui Pharmaceutical Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Chen tao

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)