Shanghai Taigui Pharmaceutical Technology Co., Ltd

Anabolic Steroid Hormone Raw Steroid Powders Professional Dostawca

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySurowe proszki steroidowe

Muscle Gain White Oral Dianabol / Dbol Raw Powders CAS 72-63-9

Orzecznictwo
dobra jakość Hormony steroidowe anaboliczne na sprzedaż
hi, mate, The Test Enanthate from you a while ago and it was some of the highest quality I have ever received, very sweet smelling and waxy

—— Micheal

At the gym .. Wow what can I say - these powders are just incredible, blows the underground labs out the water, thank you so much!"

—— Harvey

The packaging was amazing with boxes,We got it ,really appreciate your service. Thank you very much. Will be placing another order soon.

—— Robert

Im Online Czat teraz

Muscle Gain White Oral Dianabol / Dbol Raw Powders CAS 72-63-9

Chiny Muscle Gain White Oral Dianabol / Dbol Raw Powders CAS 72-63-9 dostawca
Muscle Gain White Oral Dianabol / Dbol Raw Powders CAS 72-63-9 dostawca Muscle Gain White Oral Dianabol / Dbol Raw Powders CAS 72-63-9 dostawca

Duży Obraz :  Muscle Gain White Oral Dianabol / Dbol Raw Powders CAS 72-63-9

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: China
Orzecznictwo: SGS
Model Number: 72-63-9

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 5g
Packaging Details: Discreet packagings
Delivery Time: within 24 hours
Payment Terms: MoneyGram, , T/T
Supply Ability: Plenty in stock
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Dianabol CAS: 72-63-9
Czystość: 99%
High Light:

steroid powder source

,

healthy steroids for bodybuilding

Muscle Gain White Oral Dianabol / Dbol Raw Powders CAS 72-63-9

Szczegółowy opis produktu

Wysoka czystość Doustnie Dianabol / Dbol Raw Powders CAS 72-63-9

Szybki podgląd:

Nazwa produktu

Dostawy fabryczne Metandienone

Inna nazwa

Dianabol

Numer rejestru CAS

72-63-9

EINECS

200-787-2

Formuła molekularna

C20H28O2

Waga molekularna

300,43512

Temperatura topnienia

165-166 ° C

Specyficzna rotacja optyczna

+ 9,3 °

Analiza

98%

Opis produktu:

Dianabol to stara marka Ciba dla doustnego sterydowego metandrostenolonu. Jest pochodną testosteronu, wykazującą silne właściwości anaboliczne i umiarkowane androgenne. Związek ten został po raz pierwszy udostępniony w 1960 roku i szybko stał się najbardziej popularnym i powszechnie stosowanym sterydem anabolicznym we wszystkich formach lekkoatletyki. Jest to prawdopodobnie spowodowane tym, że jest zarówno łatwy w użyciu, jak i niezwykle skuteczny. W Stanach Zjednoczonych produkcja Dianabol miała niesamowitą historię, eksplodowała przez jakiś czas, a następnie szybko zniknęła z pola widzenia. Wielu zdenerwowało się w późnych latach 80-tych, kiedy ostatni z generyków amerykańskich został usunięty z półek aptecznych, a społeczność medyczna nie znalazła już legalnego zastosowania tego leku. Ale fakt, że Dianabol jest na rynku amerykańskim od ponad 10 lat, nie zmniejszył jego popularności. Pozostaje on najczęściej używanym sterydem doustnym na czarnym rynku w Stanach Zjednoczonych. Dopóki istnieją kraje produkujące ten steryd, prawdopodobnie tak pozostanie.

Podobnie jak testosteron i Anadrol 50, Dianabol jest silnym sterydem, ale także takim, który wywołuje zauważalne skutki uboczne. Na początek methandrostenolone jest dość estrogenny. Ginekomastia jest często problemem podczas leczenia i może pojawić się dość wcześnie w cyklu (szczególnie, gdy stosowane są wyższe dawki). Jednocześnie zatrzymanie wody może stać się poważnym problemem, powodującym znaczną utratę definicji mięśni, zarówno podskórnej, jak i tłuszczowej. Osoby wrażliwe mogą zatem chcieć utrzymać estrogen pod kontrolą, dodając antyestrogen, taki jak Nolvadex i / lub Proviron. Lepsze leki Arimidex, Femara lub Aromasin (antiaromatase) byłyby lepszym wyborem, gdyby były dostępne.

Ponadto, androgenne skutki uboczne są wspólne z tą substancją i mogą obejmować napady tłustej skóry, trądzik i wzrost włosów na ciele / twarzy. Agresja może być również zwiększona dzięki silnemu sterydowi, takiemu jak ten, dlatego mądrze byłoby nie pozwolić, aby twoje usposobienie zmieniło się na gorsze podczas cyklu. Z Dianabolem istnieje również możliwość pogorszenia stanu łysienia typu męskiego. Osoby wrażliwe mogą zatem chcieć uniknąć tego leku i wybrać łagodniejszy środek anaboliczny, taki jak Deca-Durabolin. Podczas gdy Dianabol przekształca się w silniejszy steryd poprzez interakcję z anzymem 5-alfa-reduktazy (tym samym enzymem odpowiedzialnym za przekształcanie testosteronu w dihydrotestosteron), ma bardzo małe powinowactwo do tego w ludzkim organizmie. Androgenny metabolit 5alfa dihydromethandrostenolon jest zatem wytwarzany tylko w śladowych ilościach. Dlatego korzystanie z Proscar / Propecia nie miałoby sensu.

COA:

ELEMENTY TESTOWE

SPECYFIKACJA

WYNIKI

Opis

: Prawie biały krystaliczny proszek

biały proszek

Identyfikacja

: IR, UV

Pozytywny

Rozpuszczalność

: Praktycznie nierozpuszczalny w wodzie, rozpuszczalny w

Zgodny

96% etanol, w chloroformie i lodowatym kwasie octowym, słabo rozpuszczalny w eterze.

Pozostałość przy zapłonie

: 0,2% max

0,03%

Dokładny obrót

: + 7 ° ~ + 11 ° (1% wag./obj. Roztwór w 96% roztworze etanolu)

+ 9,3 °

Strata przy suszeniu

: 0,5% maks

0,22%

Temperatura topnienia

: 163 ~ 167 ° C

164,5 ~ 165,5 ° C

Substancje pokrewne

: Metylotestosteron: maks. 0,5%

<0,5%

Pozostałości rozpuszczalników

Wszelkie inne nieokreślone: ​​0,5% maks

: Octan etylu: maks. 5000PPm

<0,5%

210PPm

Test (na sucho)

: 97,0 ~ 103,0%

99,70%

Wniosek

Specyfikacja zgodna ze standardem BP80

Pakowanie i dostawa:

Mamy profesjonalny zespół do pakowania i wysyłki. Specjalny sposób na wysłanie 100 gramów do 100 kg proszku w jednym czasie do twojego kraju. Szybka i dyskretna przesyłka może być zorganizowana dla przepustki celnej Gwarantowana.

Nasze atuty:

1. Shanghai Taigui Pharmaceutical Technology Co., Ltd jest profesjonalną standardową produkcją surowego proszku GMP, zatwierdzoną przez rząd w Chinach od ponad 10 lat, a wszystkie proszki są sprzedawane bezpośrednio w fabryce i są najwyższej jakości

2. Nasze produkty są eksportowane do USA, Australii, Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji i wielu innych krajów, ponad 3000 ton miesięcznie.

3. Profesjonalny zespół specjalny dla paczki i przesyłki i zwracaj szczególną uwagę na dynamiczne dostawy 24 godziny dla urzędów celnych. I 100% przejść do Wielkiej Brytanii, Norwegii, Polski, Hiszpanii, USA, Kanady, Brazylii; 98% przepustki do Niemiec, Rosji, Australii, Nowej Zelandii.

4. Większość proszków znajduje się w magazynie, próbki do pobrania są dostępne i mogą zostać wysłane w ciągu 24 godzin.

5. Wysoka jakość, dobra cena, szybka i bezpieczna dostawa Wysyłka przez DHL, TNT, FEDEX,

HKEMS, UPS itp.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Taigui Pharmaceutical Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Kevin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)